Home » Scholen » 't Stekske » Klasgenoten 2011-2017

Bovenste rij vlnr: Jordi Bens, Joris Lukassen, Sipp van den Elzen, Job Verheijen, Dirk Toonen,
Thomas Nooijen, Wout van Lanen.
2de rij van boven vlnr: Wessel de Klein, Juffrouw Joyce van Engelen, Lindy Verschuren, Ilse Claassen, Lies van Kuppeveld, Janne Hendriks, Maud van Elderen, Kim Verkerk, Sophie Hermans, Maud Straatman, Robin Brands, meester Dave Selten, Thijs Rossen, Maurice Jans.

2de rij van onderen vlnr: Jelle Bergmans, Youp Straatman, Anouk Hendriks, Merel Lammers,
Esmee van den Heuvel, Renate Voss, Gaby Theunissen, Lisa Scheers, Didi Verkerk, Danique van Doorn, Anne van Boekel, Tom Manders.

Onderste rij vlnr: Jar Dortmans, Steef Hendriks, Koen Oberyé, Roy Kerkhof, Nikki Hendriks,
Koen van den Berg, Evi Zonnenberg, Jeroen van den Berg, Koen Bongers, Dirk Verbeek.

Bovenste rij vlnr: Bram van Donselaar, Jenna Koenen, Adriaan Hendriks, Pelle van der Linden,
Danique Loeffen, Noud Smits, Noud Habraken, Kyara van Ras, meester Jos van Boekel, Jip van Boekel

Middelste rij vlnr: Tom Verberk, Bertjan Kuijpers, Sanne van Deurzen, Rik Kremers, Jelke van Poppelen, Giel Rijkers, Anouk van deurzen, Dennis Verstegen, Mees Nabuurs.

Onderste rij vlnr: Sem van der Els, Melany Thijssen, Anouk Strijbosch, Noa Geurts.

Bovenste rij vlnr: Femke Scheers, Lisa de Klijn, juffrouw Monique Fransen, Gijs Willemsen,
Auke Theunissen, Lieke van den Oever, Luuk Zonnenberg, Jesse van Dijck, Nienke van den Heuvel, Wouter Hendriks, Mick Braam, Kelly de Klein.

3de rij vlnr: Renske Keijzer, Dieuwke Ariëns, Teun Derks, Pleun van den Elzen, Pam van Lanen,
Niels Keijzer, meester Jos van Boekel, Famke Thelosen.

2de rij vlnr: Margo Voss, Fenna Thelosen, Fleur Rossen, Guus van elderen, Lucas Jacobs,
Ramon Strijbosch, Jimmy Wolff, Finn Habraken, Joris Verkerk, Jens Hendriks.

Onderste rij vlnr: Lonne Buts, Michelle Bijvelds, Zoë van der Burgt, Winand Schaap, Michelle Thijssen, Nina Oberyé

Vooraan vlnr: Niels Koenen, Timo Brans, Luka Vlek, Nienke de Lange, Niek Verstraten.

2de rij zittend vlnr: Vera Loeffen, Jelle van Lith, Puck Bens, Jorn Kremers, Renske van den Oever,
Evy van Boekel, Nienke Hendriks, Joyce Hendriks.

3de rij vlnr: juffrouw Monique Fransen, Han Rijkers, Julia van donselaar, Roel Scheers,
Kim van der Ven, Neeltje Janssen, Emmi van der Horst, Lize Grunder, Siem van Bakel, Jauke Smits,
Ilse van Doorn, meester Jos van Boekel, Senna Kuppen.

Achteraan vlnr: Luuk Thelosen, Kai van der Els, Jens Loeffen, Maud van der Linden, Ise Bongers, Janneke Theunissen, Dirk van den Berg.

 

Vooraan vlnr: Marijn de Wildt, Ellis Verstegen, Meike van Noye, Marloes Derks, Sid Habraken,
Romee Brans, Stef van der Horst, Siem Thelosen.

2de rij vlnr: juffrouw Monique Fransen, Amber Berents, Milan van Dijck, Nadieh Schaap, Finn Brans, Senna Kremers, Piet de Klein, Jurre de Klijn, meester Jos van Boekel, Inge van Gaal.

Achteraan vlnr: Mandy Lammers, Luuk Willemsen, Sil Nabuurs, Jis van der Linden, Roy Verschuren, Maikel Jacobs, Sem Raymakers, Bram Leyten.

 

Groep 8     2015-2016

1ste rij vlnr:  Mirthe Arts, Derkje de Klein, Kai Kremers, Inja Loeffen, Imme Roefs, Lotte van Lith,
Teun Verbeek, Emmy van Boekel.

2de rij vlnr: Beau Peters, Bo Geurts, Joep Theunissen, Wies Rijkers, Tieme Kuppen, Bo Verschuren,
Sem Buts, Noor Verstraten, Sita van der Burgt, Floor Bongers.

3de rij vlnr: Eefje Dauphin, Meester Jos van Boekel, Renske van Leuken, Elke van den Oever,
Nick Grunder, Marijn de Vaan, Thijs van de Ven, Heleen Boschman, Fleur van der Berg,
Juffr. Monique Fransen, Sam van der Linden.

Bovenaan vlnr: Jort Nooren, Taleah van Ras, Fenna van Kol, Anne Willemsen, Juul Bongers,
Chinouk Leyten, Freekje Couwenberg, Tim Thomas, Leroy Hendriks, Sanne Hendriks, Job van Lanen.

Schoolverlaters groep 8: 2016-2017

 Vooraan liggend: Tim Verbeek, Noud Thelosen

1ste rij vlnr: Bryan Thijssen, Bente van den Oever, Anouk Rijkers, Meg Delpeut, Lienet van der Zanden, Iris van der Linden, Wessel Thelosen, Sam Blonk, Jip van der Ven.

2de rij vlnr: Eelke Toenders, Janneke van de Ven, Brent de Klijn, Oscar van Schijndel, Teije Arts, Baukje van Leuken, Mieke van Gaal, Connor Vlek.

3de rij vlnr: Meester Jos van Boekel, Luca Raijmakers, Sammy Wolff, Leonie Derks, Anouk Barten, Steffie Hendriks,   juffrouw Monique Fransen.

4de rij vlnr: Wout van Bakel, Jord Loeffen, Reg van der Heijden

Bovenaan: vlnr: Wessel Verschuren, Sem Theunissen, Daan Slaats.